#1 2011-09-12 10:05:43

 ADMIN

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-11
Posty: 8
Punktów :   

REGULAMIN preselekcji w EuroStar

1. W preselekcjach dopuszczalna ilość propozycji konkursowych to 5.

2. Wirtualne preselekcje (wewnętrzne lub wyboru reprezentanta), każdy z uczestników, zobowiązany jest przeprowadzić w przewidzianym okresie czasu.

- publikowanie piosenek (biorących udział w otwartych preselekcjach/ostatecznie wybranych) przed rozpoczęciem okresu preselekcyjnego, jest ZABRONIONE! Za złamanie tego zakazu grozi DYSKWALIFIKACJA na jedną edycję.

- ujawnianie wykonawcy (wybranego wewnętrznie przez managera kraju) przed rozpoczęciem okresu preselekcyjnego, jest ZABRONIONE! Za złamanie tego zakazu grozi DYSKWALIFIKACJA na jedną edycję.

- zezwala się na publikację uczestników otwartych preselekcji, nie wcześniej niż 3 dni przed rozpoczęciem okresu preselekcyjnego. Za złamanie tego zakazu grozi DYSKWALIFIKACJA na jedną edycję.

3. W przypadku, gdy jeden utwór (czy w preselekcjach, czy jako reprezentujący), pojawi się więcej, niż jeden raz – decyduje data postu.

4. Zabrania się zgłaszania utworów, które brały udział w Konkursie Piosenki Eurowizji oraz które wcześniej brały udział w naszym konkursie.

5. Artysta , który cię reprezentuje musi pochodzić z twojej strefy muzycznej.

6. Po przekroczeniu okresu preselekcji i wyborze ostatecznym reprezentanta, żaden manager nie ma prawa do jego zmiany! Zmienić natomiast możecie kandydujących, ale tylko na czas preselekcji i przed wysłaniem ostatecznego zgłoszenia. Aby tego dokonać trzeba poinformować innych w swoim wątku.

7. Zaraz po wyborze ostatecznym reprezentanta KAŻDY zobowiązany jest do wysłania zgłoszenia na konto ADMIN, zawierającego: nazwę kraju, nazwę wykonawcy/zespołu, tytuł piosenki i link do piosenki.

8. Artysta , który reprezentował twój kraj (lub brał udział w preselekcjach) nie może pojawić się u nikogo w kolejnej edycji w preselekcjach (lub jako oficjalny reprezentant) przez 1 edycję.

9.Piosenka , która brała udział w preselekcjach , musi odczekać 2 edycje , żeby ponownie mogła brać udział w preselekcjach (lub reprezentować twój kraj)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.chealse.pun.pl wow priest discipline poradnik skrzynie fundamentowe hierhia diabłów do czego służy komenda /t dla goda